| Πρότυπα | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS, άλλο, JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Βαθμός | 904L |
| Πάχος | 8mm100mm |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | ΦΛΑΝΤΖΑ |
| Πρότυπα | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS, άλλο, JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Βαθμός | 904L |
| Πάχος | 8mm100mm |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | φραγμός |
| Πρότυπα | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS, άλλο, JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Βαθμός | 904 Λ |
| Πάχος | 8mm100mm |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | λουρίδα |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| εφαρμογή | ευρέως |
| Τύπος | Φραγμός νικελίου |
| Νι (λ.) | 36 |
| Αριθμό μοντέλου | invar 36 |
| Βαθμός καθαρότητας | T2 Χαλκός Χωρίς Οξυγόνο (≥ 99,9%) |
|---|---|
| Manufacturing Tech | Προηγμένη Ψυχρή Πίεση Ακριβείας |
| Επεξεργασία Επιφανειών | Γυμνό Χάλκινο / Επικασσιτερωμένο / Επάργυρο |
| Τυπική συμμόρφωση | Έλεγχος ποιότητας RoHS & Industrial Grade |
| Εύρος λειτουργίας | -40°C έως +300°C |
| Τύπος | Πνευματικό Σημείο Συγκολλητή Μηχανής Συγκόλλησης |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V,220V |
| MOQ | 1 Σετ |
| Εφαρμογή | σημειακή συγκόλληση |
| Χρησιμοποιείται για | Συγκόλληση Βιομηχανικής Αντίστασης |
| Τύπος | Πνευματική μηχανή συγκόλλησης σημείων συγκόλλησης |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V,220V |
| Μούβ | 1 σετ |
| Εφαρμογή | Συγκόλληση σημείων |
| Χρησιμοποιούμενος για | Βιομηχανική συγκόλληση αντίστασης |
| Τύπος | Πνευματικό Σημείο Συγκολλητή Μηχανής Συγκόλλησης |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V,220V |
| MOQ | 1 ΣΕΤ |
| Εφαρμογή | σημειακή συγκόλληση |
| Χρησιμοποιείται για | Συγκόλληση Βιομηχανικής Αντίστασης |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 σύνολα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 σύνολα το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |