| Πάχος στρώματος κραμάτων | ≧1.8mm |
|---|---|
| Τεχνολογία Επεξεργασίας | cnc κατεργασία ακρίβειας |
| Επεξεργασμένη πλαστική | ΠΕΥ WPC |
| Εφέ χαρακτηριστικού | Φθορά και αντοχή στη διάβρωση |
| Λειτουργία | μίξη |
| Ονομασία προϊόντος | στοιχείο βίδα |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Υλικό | W6Mo5Cr4V2· |
| Brand name | Bloom |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | Στοιχείο βίδας |
|---|---|
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
| Υλικό | W6Mo5Cr4V2 |
| Brand name | Bloom |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Model | 95 |
|---|---|
| Characteristic | Anti - Corrosion |
| Usage | Twin Screw Extruder |
| Brand | Coperion,Leistritz,Berstorff |
| Transport Package | Wooden Box or Paper Box According to customers' requirements |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για τη δίδυμη βίδα exruder |
| Εφαρμογή | Καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, τρόφιμα ένα εργοστάσιο ποτών |
| Κεντρική απόσταση | 26mm |
| Όνομα προϊόντων | Στοιχείο βίδας |
|---|---|
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
| Υλικό | W6Mo5Cr4V2 |
| Brand name | Bloom |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Τζιανγκσού, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 38CrMoAIA, 38CrMoAlA,SKD61,SACM645 |
| Τύπος ανταλλακτικών | Στροφικό βαρέλι |
| Ελέγχος εξόδου με βίντεο | Παροχή |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Ανταλλακτικά μηχανημάτων από πλαστικό καουτσούκ |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για εξωθητή διπλού κοχλία |
| Εφαρμογή | Συνεργεία μηχανημάτων, Εργοστάσιο Τροφίμων και Ποτών |
| κεντρική απόσταση | 26mm |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για τη δίδυμη βίδα exruder |
| Εφαρμογή | Καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, τρόφιμα ένα εργοστάσιο ποτών |
| Κεντρική απόσταση | 26mm |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για εξωθητή διπλού κοχλία |
| Εφαρμογή | Συνεργεία μηχανημάτων, Εργοστάσιο Τροφίμων και Ποτών |
| Απόσταση κέντρου | 26mm |