| Μέγεθος | Σύμφωνα με τα σχέδια του πελάτη |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | Μανίκι μόνωσης |
| Εφαρμογή | Συγκόλληση προβολής |
| Παράδοση | 7 ημέρες μετά από την πληρωμή |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μανίκι KCF |
| Εφαρμογή | Συγκόλληση προβολής |
| Ανοχή | Σαν τις απαιτήσεις σας |
| Πιστοποίηση | ISO 9001 |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μανίκι KCF |
| Υλικό | KCF |
| Διάμετρος | 20mm 30mm |
| MOQ | 10pcs |
| Μέγεθος | πρότυπα ή προσαρμογή |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | καρφίτσα kcf |
| Εφαρμογή | συγκόλληση με αντίσταση |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες ανάλογα με τις απαιτήσεις και την ποσότητα των πελατών |
| Μέγεθος | πρότυπα ή προσαρμογή |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | kcf καρφίτσα |
| Εφαρμογή | συγκόλληση σημείων |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες υποκείμενες στις απαιτήσεις και την ποσότητα των πελατών |
| Μέγεθος | πρότυπα ή προσαρμογή |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | kcf καρφίτσα |
| Εφαρμογή | Συγκόλληση σημείων |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες υποκείμενες στις απαιτήσεις και την ποσότητα των πελατών |
| Μέγεθος | πρότυπα ή προσαρμογή |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | kcf καρφίτσα |
| Εφαρμογή | Συγκόλληση σημείων |
| Παράδοση | 7-10 ημέρες υποκείμενες στις απαιτήσεις και την ποσότητα των πελατών |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μανίκι KCF |
| Υλικό | KCF |
| Διάμετρος | 20mm 30mm |
| MOQ | 10pcs |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Μανίκι KCF |
| Υλικό | KCF |
| Διάμετρος | 20mm 30mm |
| MOQ | 10pcs |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μανίκι KCF |
| Υλικό | KCF |
| Διάμετρος | 20mm 30mm |
| Τροποποιημένο | 10pcs |