| Χαρακτηριστικά προϊόντος | Μέρη εξωθητήρες κράματος νικελίου |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Φορούν αντίσταση |
| Κωδικός HS | 8477900000 |
| Τύπος επένδυσης | Συμπληρωματική επένδυση από νικέλιο 60 |
| Τύπος macchine εξωθητών εφαρμογής | ο τύπος 75 και επάνω από 75 μπορεί καμένος από το σύνθετο σκάφος της γραμμής |
| Πρότυπα | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS, άλλο, JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Βαθμός | Κράμα νικελίου Monel |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τεχνική | Καυτός - κυλημένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | φωτεινός ή μαύρος |
| Πρότυπα | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS, άλλο, JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Βαθμός | Κράμα νικελίου Monel |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τεχνική | Καυτός - κυλημένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | φωτεινός ή μαύρος |
| Πρότυπα | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS, άλλο, JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Βαθμός | FeNi36 |
| Πάχος | 8mm100mm |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | φύλλο, πιάτο |
| Ίσοι βαθμοί | 4J36, Nilo36 |
|---|---|
| Πλάτος | 51400mm |
| Πάχος | 0.0050.05mm |
| Όνομα προϊόντων | Invar 36 κράμα |
| Μορφή | Φύλλο αλουμινίου |
| Πρότυπα | AISI, ASTM, BS, |
|---|---|
| Βαθμός | Nitronic 50 |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | φύλλο/πιάτο |
| Διαστάσεις | 10900MM |
| Πρότυπα | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS, άλλο, JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Βαθμός | Nitronic 50 |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | Καλώδιο |
| Διαστάσεις | 10900MM |
| Πρότυπα | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS, άλλο, JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Βαθμός | 17-7PH |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | Σωλήνας |
| Διαστάσεις | 10900MM |
| Πρότυπα | AISI, ASTM, BS, DIN, ΜΒ, JIS, άλλο, JIS, AISI, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
|---|---|
| Βαθμός | 17-4PH |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | λουρίδα |
| Διαστάσεις | 10900MM |
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος | Ανθεκτικότητα στην φθορά |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | αντοχή στην φθορά |
| Κωδικός ΕΣ | 8477900000 |
| Πεδίο εφαρμογής | Πλαστική κατασκευή, επεξεργασία τροφίμων, κατασκευή, φαρμακευτικά είδη, χημική κατασκευή, που ανακυκ |
| Υλικό | HC276、 κράμα με βάση το νικέλιο OS65、45 Χάλυβα, 38 χάλυβα, SS χάλυβα |