| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Shape | Customized |
| Chemical Composition | HHS |
| Tip diameter | 8-25mm |
| Product name | cutter blades |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Shape | Customized |
| Chemical Composition | HHS |
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Place of Origin | Jiangsu,China |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Chemical Composition | HHS |
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Product name | cutter blades |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Shape | Customized |
| Χημική σύνθεση | HHS |
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Εφαρμογή | συγκόλληση σημείων |
|---|---|
| μορφή | 13d ή 16d |
| Υλικό | Κράμα |
| Μήκος | 260mm |
| Βάρος | 0.35kg |
| Τόπος καταγωγής | JIANGSU, ΚΙΝΑ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Blm-ρ |
| Μορφή | Προσαρμοσμένος |
| Χημική σύνθεση | HHS |
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | Φλάντζα |
| Παράδοση | 25-30 ημέρες υποκείμενες στις απαιτήσεις και την ποσότητα των πελατών |
| Όρος τιμών | Πρώην-εργασία, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CNF, CFR, CIF, FCA, DDP, DDU |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | Φλάντζες |
| Παράδοση | 25-30 ημέρες υποκείμενες στις απαιτήσεις και την ποσότητα των πελατών |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής | Πρώην-εργασία, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CNF, CFR, CIF, FCA, DDP, DDU |
| Ονομασία προϊόντος | κάλυκες ηλεκτροδίων |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | Φλάντζες |
| Παράδοση | 25-30 ημέρες υποκείμενες στις απαιτήσεις και την ποσότητα των πελατών |
| Όρος τιμής | Πρώην-εργασία, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CNF, CFR, CIF, FCA, DDP, DDU |
| Υλικό | HSS |
|---|---|
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Εφαρμογή | Για να γυαλίσουν τις άκρες ΚΑΠ |
| Συσκευές | Χρησιμοποιημένος με τον κόπτη balde |
| Προσαρμοσμένο | Κανονικός ή προσαρμοσμένος |