| όνομα | Βραχίονας ηλεκτροδίων συγκόλλησης σημείων |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Τύπος | Συσκευές συγκόλλησης σε σημείο |
| Εφαρμογή | συγκόλληση με αντίσταση |
| διανομή | 25 ημέρες υπόκεινται στις απαιτήσεις και την ποσότητα των πελατών |
| Όνομα | ντουλάπι |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Blm-ρ |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Χημική σύνθεση | HHS |
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Υλικό | HSS |
|---|---|
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Εφαρμογή | Για να γυαλίσουν τις άκρες ΚΑΠ |
| Συσκευές | Χρησιμοποιημένος με τον κόπτη balde |
| Προσαρμοσμένο | Κανονικός ή προσαρμοσμένος |
| Υλικό | HSS |
|---|---|
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Εφαρμογή | Για να γυαλίσουν τις άκρες ΚΑΠ |
| εξάρτημα | Χρησιμοποιημένος με τον κόπτη balde |
| Προσαρμοσμένος | τυποποιημένος ή προσαρμοσμένος |
| Ονομασία | ντουλάπι |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στρίψιμο |
| Το πεδίο | Συγκόλληση σημείων |
| Υλικό | Συσκευές από χάλυβα |
| Χρησιμοποιείται για | κάλυμμα ηλεκτροδίου |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Blm-ρ |
| MOQ | 5 |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Χημική σύνθεση | HHS |
| Υλικό | HSS |
|---|---|
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Εφαρμογή | Για να γυαλίσουν τις άκρες ΚΑΠ |
| Συσκευές | Χρησιμοποιημένος με τον κόπτη balde |
| Προσαρμοσμένο | Κανονικός ή προσαρμοσμένος |
| Όνομα | Κρατητής κοπτήρα |
|---|---|
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Εφαρμογή | Για να γυαλίσουν τις άκρες ΚΑΠ |
| Συσκευές | Χρησιμοποιημένος με τον κόπτη balde |
| Προσαρμοσμένο | Κανονικός ή προσαρμοσμένος |
| Place of Origin | Jiangsu,China |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Blm-ρ |
| Shape | Customized |
| Χημική σύνθεση | HHS |
| Tip diameter | 8-25mm |
| Ονομασία | Άνοιγμα/Απομάκρυνση της άκρης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Αποσύνθεση |
| Το πεδίο | Συγκόλληση σημείων |
| Υλικό | Συσκευές από χάλυβα |
| Χρησιμοποιείται για | κάλυμμα ηλεκτροδίου αποσυναρμολόγησης |