| Όνομα προϊόντος | Λεπίδα κοπής / Κουτί κοπής |
|---|---|
| Μοντέλο | KTW12 |
| Εφαρμογή | Συμβουλή για επιτόπια συγκόλληση |
| Λειτουργία | Αναμόρφωση μύτης ηλεκτροδίου |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή συγκόλλησης σημείων αντίστασης |
| Όνομα προϊόντος | Λεπίδα κοπής / Κουτί κοπής |
|---|---|
| Μοντέλο | KTW12 |
| Εφαρμογή | Συμβουλή για επιτόπια συγκόλληση |
| Λειτουργία | Αναμόρφωση μύτης ηλεκτροδίου |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή συγκόλλησης σημείων αντίστασης |
| Όνομα προϊόντος | Λεπίδα κοπής / Κουτί κοπής |
|---|---|
| Μοντέλο | KTW12 |
| Εφαρμογή | Συμβουλή για επιτόπια συγκόλληση |
| Λειτουργία | Αναμόρφωση μύτης ηλεκτροδίου |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή συγκόλλησης σημείων αντίστασης |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Blm-ρ |
| Μορφή | Προσαρμοσμένος |
| Χημική σύνθεση | HHS |
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Shape | Customized |
| Chemical Composition | HHS |
| Tip diameter | 8-25mm |
| Product name | cutter blades |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Shape | Customized |
| Chemical Composition | HHS |
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Place of Origin | Jiangsu,China |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Chemical Composition | HHS |
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Product name | cutter blades |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Shape | Customized |
| Χημική σύνθεση | HHS |
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Blm-ρ |
| Μορφή | Προσαρμοσμένος |
| Χημική σύνθεση | HHS |
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Place of Origin | Jiangsu,China |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Shape | Customized |
| Χημική σύνθεση | HHS |
| Tip diameter | 8-25mm |