| Place of Origin | Jiangsu,China |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Shape | Customized |
| Χημική σύνθεση | HHS |
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Blm-ρ |
| Shape | Customized |
| Chemical Composition | HHS |
| Tip diameter | 8-25mm |
| Place of Origin | Jiangsu,China |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Blm-ρ |
| Shape | Customized |
| Χημική σύνθεση | HHS |
| Tip diameter | 8-25mm |
| Place of Origin | Jiangsu,China |
|---|---|
| Model Number | BLM-R |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Chemical Composition | HHS |
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Place of Origin | Jiangsu,China |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Blm-ρ |
| Shape | Customized |
| Χημική σύνθεση | HHS |
| Tip diameter | 8-25mm |
| Υλικό | HSS |
|---|---|
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Εφαρμογή | Για να γυαλίσουν τις άκρες ΚΑΠ |
| Συσκευές | Χρησιμοποιημένος με τον κόπτη balde |
| Προσαρμοσμένο | Κανονικός ή προσαρμοσμένος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
|---|---|
| Μάρκα | BLM |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Blm-ρ |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Χημική σύνθεση | HHS |
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Ονομασία | Μέρη και θραύσματα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Στρίψιμο |
| Το πεδίο | Συγκόλληση σημείων |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Χρησιμοποιείται για | κάλυμμα ηλεκτροδίου |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Blm-ρ |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Χημική σύνθεση | HHS |
| Διάμετρος ακρών | 825mm |