| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| ΥΛΙΚΟ | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για εξωθητή διπλού κοχλία |
| Εφαρμογή | Καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, τρόφιμα ένα εργοστάσιο ποτών |
| Κεντρική απόσταση | 26mm |
| Product Features | easy disassembly and maintenance |
|---|---|
| Hs code | 8477900000 |
| Application extruder macchine type | type 75 extruder and above 75 |
| Application area | Plastic manufacturing,food processing ,chemical manufacturing,recycling |
| Material | 38CrMoAl, D2, W6542, SS 440, Wr5 Wr14, Ni60 |
| Υλικό | W6Mo5Cr4V2 WR5 WR13 ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τύπος βίδες | Διπλό |
| Ονομασία προϊόντος | δίδυμο στοιχείο βιδών εξωθητών βιδών |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία πλαστικών |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Σβήσιμο με κενό |
| Υλικό | W6Mo5Cr4V2 WR5 WR13 ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τύπος βίδας | Διπλό |
| Όνομα προϊόντων | Στοιχείο βίδας εξωθητήρα διπλής βίδας |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία πλαστικών |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Σβήσιμο υπό κενό |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για εξωθητή διπλού κοχλία |
| Εφαρμογή | Συνεργεία μηχανημάτων, Εργοστάσιο Τροφίμων και Ποτών |
| Απόσταση κέντρου | 26MM |
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος | Αντοχή στην φθορά, αντοχή στη διάβρωση, προσαρμοσμένος τύπος |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Όριο 600℃ θερμοκρασίας |
| Πάχος στρώματος κραμάτων | ≧1.8mm |
| Σκληρότητα στρώματος κραμάτων | HRC≥57 |
| Πλεονέκτημα | Ελλειπτική επίπεδη διαδικασία γωνίας |
| Τόπο καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 38CrMoAIA, 38CrMoAlA,SKD61,SACM645 |
| Τύπος ανταλλακτικών | Βιδωτή κάννη |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Υπό την προϋπόθεση |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Ανταλλακτικά μηχανημάτων από πλαστικό καουτσούκ |
| Τόπο καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 38CrMoAIA, 38CrMoAlA,SKD61,SACM645 |
| Τύπος ανταλλακτικών | Βιδωτή κάννη |
| Βίντεο εξερχόμενη-επιθεώρηση | Υπό την προϋπόθεση |
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες | Ανταλλακτικά μηχανημάτων από πλαστικό καουτσούκ |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 38CrMoAIA |
| Ανταλλακτικά | ανταλλακτικά για τους εξωθητές βιδών |
| κεντρική απόσταση | 26mm |
| Διάσταση | 120x135x115mm |
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος | Η αντοχή, αντίσταση διάβρωσης, ανήκει στο ειδικό κράμα, σκληρότητα σε HRC≥57, γονέας κραμάτων που το |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Όριο 600℃ θερμοκρασίας |
| Πλεονέκτημα | Αντίσταση στην φθορά |
| Κωδικός ΕΣ | 8477900000 |
| Τύπος σκελετή | Συμπληρωματική επένδυση από νικέλιο 60 |