| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για εξωθητή διπλού κοχλία |
| Εφαρμογή | Συνεργεία μηχανημάτων, Εργοστάσιο Τροφίμων και Ποτών |
| Απόσταση κέντρου | 26MM |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για εξωθητή διπλού κοχλία |
| Εφαρμογή | Συνεργεία μηχανημάτων, Εργοστάσιο Τροφίμων και Ποτών |
| Απόσταση κέντρου | 26MM |
| Υλικό | 38CrMoAlA, 42CrMo, 9Cr18MoV |
|---|---|
| Τομέας εφαρμογής | Οικογένεια, γεωργία, βιομηχανία, κτήριο, μέρη αυτοκινήτου |
| Εφαρμοσμένα πολυμερή σώματα | Το PE, PA, PET, PVC, PC, ABS, PBT, ΚΡΥΦΟΚΟΙΤΆΖΕΙ, τεφλόν |
| Επεξεργασία βιδών | Nitrided, διμεταλλικό, ΣΓΔ, HOVF, χάλυβας εργαλείων, HSS, ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΌΣ χάλυβας |
| Ενισχυμένες πρόσθετες ουσίες | Λιγότερο από την ίνα υάλου 65% |
| Υλικό | Διμεταλλικό κράμα |
|---|---|
| διάμετρος βιδών | 20220mm |
| Δύναμη στερέωσης φορμών | 250-3200T |
| Βάθος στρώματος Nitrided | 0.50.8mm |
| Σκληρή επένδυση chorme | >=950 |
| Δομή συναρμολόγησης | Χωριστός εξωθητής τύπων |
|---|---|
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρες Intermeshing |
| Δομή καναλιού βίδας | Βαθιά βίδα |
| Διάμετρος | 12350mm |
| Σχέδιο βιδών | Παράλληλη δίδυμη βίδα |
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος | Ανθεκτικότητα στην φθορά |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Όριο 600℃ θερμοκρασίας |
| Πάχος στρώματος κραμάτων | ≧1.8mm |
| Σκληρότητα στρώματος κραμάτων | HRC≥57 |
| Πλεονέκτημα | Ελλειπτική επίπεδη διαδικασία γωνίας |
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος | Ανθεκτικότητα στην φθορά |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Όριο 600℃ θερμοκρασίας |
| Πάχος στρώματος κραμάτων | ≧1.8mm |
| Σκληρότητα στρώματος κραμάτων | HRC≥57 |
| Πλεονέκτημα | Ελλειπτική επίπεδη διαδικασία γωνίας |
| Ονομασία προϊόντος | βιδωτή επένδυση |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Όριο 600℃ θερμοκρασίας |
| Πάχος στρώματος κραμάτων | ≧1.8mm |
| Σκληρότητα στρώματος κραμάτων | HRC≥57 |
| Πλεονέκτημα | Ελλειπτική επίπεδη διαδικασία γωνίας |
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος | Αντοχή στην φθορά, αντοχή στη διάβρωση, προσαρμοσμένος τύπος |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Όριο 600℃ θερμοκρασίας |
| Πάχος στρώματος κραμάτων | ≧1.8mm |
| Σκληρότητα στρώματος κραμάτων | HRC≥57 |
| Πλεονέκτημα | Ελλειπτική επίπεδη διαδικασία γωνίας |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για εξωθητή διπλού κοχλία |
| Εφαρμογή | Συνεργεία μηχανημάτων, Εργοστάσιο Τροφίμων και Ποτών |
| Απόσταση κέντρου | 26MM |