| Βασικό υλικό | Κράμα NiCrW (Ni60 βασισμένο στην προσθήκη του κέντρου ανίχνευσης και ελέγχου και CrB |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος | Η αντοχή, αντίσταση διάβρωσης, ανήκει στο ειδικό κράμα, σκληρότητα σε HRC≥57, γονέας κραμάτων που το |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Όριο 600℃ θερμοκρασίας |
| Πάχος στρώματος κραμάτων | ≧1.8mm |
| Σκληρότητα στρώματος κραμάτων | HRC≥57 |
| Βασικό υλικό | Κράμα NiCrW (Ni60 βασισμένο στην προσθήκη του κέντρου ανίχνευσης και ελέγχου και CrB |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος | Η αντοχή, αντίσταση διάβρωσης, ανήκει στο ειδικό κράμα, σκληρότητα σε HRC≥57, γονέας κραμάτων που το |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Όριο 600℃ θερμοκρασίας |
| Πάχος στρώματος κραμάτων | ≧1.8mm |
| Σκληρότητα στρώματος κραμάτων | HRC≥57 |
| Βασικό υλικό | Κράμα NiCrW (Ni60 βασισμένο στην προσθήκη του κέντρου ανίχνευσης και ελέγχου και CrB |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος | Η αντοχή, αντίσταση διάβρωσης, ανήκει στο ειδικό κράμα, σκληρότητα σε HRC≥57, γονέας κραμάτων που το |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Όριο 600℃ θερμοκρασίας |
| Πάχος στρώματος κραμάτων | ≧1.8mm |
| Σκληρότητα στρώματος κραμάτων | HRC≥57 |
| Βασικό υλικό | Κράμα NiCrW (Ni60 βασισμένο στην προσθήκη του κέντρου ανίχνευσης και ελέγχου και CrB |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος | Η αντοχή, αντίσταση διάβρωσης, ανήκει στο ειδικό κράμα, σκληρότητα σε HRC≥57, γονέας κραμάτων που το |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Όριο 600℃ θερμοκρασίας |
| Πάχος στρώματος κραμάτων | ≧1.8mm |
| Σκληρότητα στρώματος κραμάτων | HRC≥57 |
| Ονομασία | Στροφικό βαρέλι |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος | Η αντοχή, αντίσταση διάβρωσης, ανήκει στο ειδικό κράμα, σκληρότητα σε HRC≥57, γονέας κραμάτων που το |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Όριο 600℃ θερμοκρασίας |
| Πάχος στρώματος κραμάτων | ≧1.8mm |
| Σκληρότητα στρώματος κραμάτων | HRC≥57 |
| Name | screw barrel |
|---|---|
| Product Features | Wear resistance, corrosion resistance, belongs to the special alloy, hardness in HRC≥57, alloy parent full melt, improve the density, hardness. |
| Temperature Resistance | Temperature limit 600℃ |
| Alloy Layer Thickness | ≧1.8mm |
| Alloy Layer Hardness | HRC≥57 |
| Βασικό υλικό | Κράμα NiCrW (Ni60 βασισμένο στην προσθήκη του κέντρου ανίχνευσης και ελέγχου και CrB |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά του προϊόντος | Η αντοχή, αντίσταση διάβρωσης, ανήκει στο ειδικό κράμα, σκληρότητα σε HRC≥57, γονέας κραμάτων που το |
| Αντίσταση θερμοκρασίας | Όριο 600℃ θερμοκρασίας |
| Πάχος στρώματος κραμάτων | ≧1.8mm |
| Σκληρότητα στρώματος κραμάτων | HRC≥57 |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Κεραμική καρφίτσα |
| Εφαρμογή | Συγκόλληση/προσάρτημα καρυδιών |
| Μέγεθος καρυδιών | M4, M5, M6, M8, M10 και προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ανοχή | Σαν τις απαιτήσεις σας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Συσκευές από πλαστικό κέλυφος και σακούλες με φυσαλίδες |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | Εξαρτάται από την ποσότητα παραγωγής |
| Όροι πληρωμής | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | Διαπραγμάτευση |
| Τόπος καταγωγής | Jiang SU |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | άνευ ραφής |
| Πρότυπος αριθμός | TP 304 TP304H TP304L TP316 TP316L |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Κάμψη, ένωση, Decoiling, Punching, κοπή, |
| Πρότυπη μέθοδος διαδικασίας | Τραβηγμένος στο κρύο |