| Ονομασία | άκρες συγκόλλησης |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | Φλάντζες |
| Παράδοση | 25-30 ημέρες υποκείμενες στις απαιτήσεις και την ποσότητα των πελατών |
| Χρονοδιάγραμμα τιμής | Πρώην-εργασία, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CNF, CFR, CIF, FCA, DDP, DDU |
| Μέγεθος | M6/m8/m10/m12 ή προσαρμογή |
|---|---|
| Τύπος | Καρφίτσα οδηγού |
| Εφαρμογή | Συγκόλληση αντίστασης, βιομηχανία συγκόλλησης αντίστασης |
| Διανομή | 7-10 ημέρες υποκείμενες στις απαιτήσεις και την ποσότητα των πελατών |
| Τιμή τιμής | Ex-Work, FOB, CNF, CFR, CIF, FCA, DDP, DDU |
| Μέγεθος | πρότυπα ή προσαρμογή |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | kcf μανίκι |
| Εφαρμογή | σημείων |
| παράδοση | 4-7 ημέρες υποκείμενες στις απαιτήσεις και την ποσότητα των πελατών |
| Μέγεθος | πρότυπα ή προσαρμογή |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | kcf μανίκι |
| Εφαρμογή | σημείων |
| Παράδοση | 4-7 ημέρες υποκείμενες στις απαιτήσεις και την ποσότητα των πελατών |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός κεραμικός |
| Μορφή | Κύκλος |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Αντιδιαβρωτικός |
| Μέγεθος | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα (ηπειρωτική χώρα) |
| Τύπος | συγκόλληση στηριγμάτων |
| Παράδοση | 25-30 ημέρες υποκείμενες στις απαιτήσεις και την ποσότητα των πελατών |
| Όρος τιμών | Πρώην-εργασία, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CNF, CFR, CIF, FCA, DDP, DDU |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | συσκευασμένος και επονομαζόμενος σύμφωνα με τους κανονισμούς και τα αιτήματα του πελάτη. Η μεγάλη πρ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες ανάλογα με τις απαιτήσεις και την ποσότητα των πελατών |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T, L/C, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 500 τεμάχια/ημέρα |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Blm-ρ |
| Μορφή | Προσαρμοσμένος |
| Χημική σύνθεση | HHS |
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Τόπος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Blm-ρ |
| Μορφή | Προσαρμοσμένος |
| Χημική σύνθεση | HHS |
| Διάμετρος ακρών | 825mm |
| Ονομασία | ντουλάπι |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Blm-ρ |
| Σχήμα | Προσαρμοσμένο |
| Χημική σύνθεση | HHS |
| Διάμετρος ακρών | 825mm |