| Περιγραφή του προϊόντος | στοιχεία βιδών |
|---|---|
| Υλικά | W6542,Wr5,CPM10V,CPM9V και ούτω καθεξής |
| Σκληρότητα | Με βάση διαφορετικά υλικά |
| Εφαρμογή | Παράλληλη δίδυμη εκχύλισσα |
| Charactors | Υψηλή αντοχή στην φθορά, υψηλή αντοχή στη διάβρωση |
| Περιγραφή προϊόντος | Στοιχεία βιδών |
|---|---|
| Υλικά | W6542,Wr5,CPM10V,CPM9V και ούτω καθεξής |
| Σκληρότητα | Με βάση διαφορετικά υλικά |
| Εφαρμογή | Παράλληλη δίδυμη εκχύλισσα |
| Charactors | Υψηλή αντοχή στην φθορά, υψηλή αντοχή στη διάβρωση |
| Υλικό | W6Mo5Cr4V2 WR5 WR13 ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τύπος βιδών | Διπλάσιο |
| Όνομα προϊόντων | δίδυμο στοιχείο βιδών εξωθητών βιδών |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία πλαστικών |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Κενή απόσβεση |
| Υλικό | W6Mo5Cr4V2 WR5 WR13 ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τύπος βιδών | διπλάσιο |
| Όνομα προϊόντων | δίδυμο στοιχείο βιδών εξωθητών βιδών |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία πλαστικών |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Κενή απόσβεση |
| Υλικό | W6Mo5Cr4V2 WR5 WR13 ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| τύπος βιδών | διπλάσιο |
| Όνομα προϊόντων | δίδυμο στοιχείο βιδών εξωθητών βιδών |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία πλαστικών |
| επεξεργασία επιφάνειας | Κενή απόσβεση |
| Όνομα προϊόντων | Στοιχείο βίδας |
|---|---|
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
| Υλικό | W6Mo5Cr4V2 |
| Brand name | Bloom |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό | W6Mo5Cr4V2 WR5 WR13 ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| τύπος βιδών | διπλάσιο |
| Όνομα προϊόντων | δίδυμο στοιχείο βιδών εξωθητών βιδών |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία πλαστικών |
| επεξεργασία επιφάνειας | Κενή απόσβεση |
| Δομή συναρμολόγησης | Χωριστός εξωθητής τύπων |
|---|---|
| Σύστημα δέσμευσης | Πλήρες Intermeshing |
| Δομή καναλιού βίδας | Βαθιά βίδα |
| Διάμετρος | 12350mm |
| Σχεδιασμός βίδες | Παράλληλη δίδυμη βίδα |
| Πρότυπο | 95 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Αντιδιαβρωτικός |
| Χρήση | Δίδυμος εξωθητής βιδών |
| εμπορικό σήμα | Coperion, Leistritz, Berstorff |
| Συσκευασία μεταφορών | Ξύλινο κουτί ή χάρτινο κουτί Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Model | 95 |
|---|---|
| Characteristic | Anti - Corrosion |
| Usage | Twin Screw Extruder |
| Brand | Coperion,Leistritz,Berstorff |
| Transport Package | Wooden Box or Paper Box According to customers' requirements |