| Μοντέλο | 95 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικός | Αντι -διάβρωση |
| Χρήση | εξωθητής δίδυμης βίδας |
| Μάρκα | Coperion, Leistritz, Berstorff |
| Πακέτο μεταφοράς | Ξύλινο κουτί ή χαρτί σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για εξωθητή διπλού κοχλία |
| Εφαρμογή | Συνεργεία μηχανημάτων, Εργοστάσιο Τροφίμων και Ποτών |
| Απόσταση κέντρου | 26MM |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για εξωθητή διπλού κοχλία |
| Εφαρμογή | Συνεργεία μηχανημάτων, Εργοστάσιο Τροφίμων και Ποτών |
| Απόσταση κέντρου | 26MM |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για εξωθητή διπλού κοχλία |
| Εφαρμογή | Συνεργεία μηχανημάτων, Εργοστάσιο Τροφίμων και Ποτών |
| Απόσταση κέντρου | 26MM |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για εξωθητή διπλού κοχλία |
| Εφαρμογή | Συνεργεία μηχανημάτων, Εργοστάσιο Τροφίμων και Ποτών |
| Απόσταση κέντρου | 26MM |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για τη δίδυμη βίδα exruder |
| Εφαρμογή | Καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, τρόφιμα ένα εργοστάσιο ποτών |
| Κεντρική απόσταση | 26mm |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για εξωθητή διπλού κοχλία |
| Εφαρμογή | Συνεργεία μηχανημάτων, Εργοστάσιο Τροφίμων και Ποτών |
| κεντρική απόσταση | 26mm |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για τη δίδυμη βίδα exruder |
| Εφαρμογή | Καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, τρόφιμα ένα εργοστάσιο ποτών |
| Κεντρική απόσταση | 26mm |
| Χώρος καταγωγής | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για εξωθητή διπλού κοχλία |
| Εφαρμογή | Συνεργεία μηχανημάτων, Εργοστάσιο Τροφίμων και Ποτών |
| Απόσταση από το κέντρο | 26 χιλιοστά |
| Θέση προέλευσης | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Υλικό | 316L/X260/W6Mo5Cr4V2 ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος ανταλλακτικών | ανταλλακτικά για τη δίδυμη βίδα exruder |
| Εφαρμογή | Καταστήματα επισκευής μηχανημάτων, τρόφιμα ένα εργοστάσιο ποτών |
| Κεντρική απόσταση | 26mm |